مشاوره تخصصی مد و استایل

مشاوره تخصصی مد و استایل بر ایجاد و تعریف سبکی متمرکز است که شما هستید!  کارشناس تصویر، شما را بر روی شناخت خود و سبک مد خود متمرکز می کند و به شما کمک می کند مطابق آنچه که واقعا هستید لباس بپوشید.

کارشناس مد به شما توصیه های شخصی در مورد سبک، رنگ و پالت رنگ متناسب با شخصیت شما و سایر نکات مد منحصر به فرد به شما می دهد تا سبک امضای استایل خود را ایجاد کنید.

رزرو وقت

بسته های مشاوره استایل افتیما

ارائه شخصی خود را با بسته های مشاوره استایل منحصر به فرد ما، برای ارتقاء برند و سبک لباس پوشیدن خود بهبود بخشید :

 • مشاوره تلفنی سَبک و استایل
 • مشاوره تلفنی رَنگ
 • مشاوره تلفنی پرسونال استایل
 • طراحی تخصصی استایل
 • طراحی تخصصی کاراکتر و استایل
 • بسته کامل مشاوره مد و استایل

مشاوره ی آنلاین مد و استایل چیست؟

مشاوره آنلاین مد و استایل با گزینه ‌هایی برای اشتراک ماهانه، سالانه، مشاوره تلفنی در رابطه با (سبک شخصی، پالت رنگ متناسب با شخصیت شما، پرسونال استایل شما، برندتان، و …) به شما کمک کنند ظاهر خود را برای هر مناسبتی تازه کنید.

از جلسات کاری مهم گرفته تا جشن عروسی و … می توانید استایل خاص و ویژه داشته باشید. مشاوره آنلاین مد و استایل حس خوب اطمینان از لباس پوشیدن را به شما می دهد.

مشاور مد و فشن چه کمکی به شما میکند؟

مشاور تخصصی مد و فشن به مشتریان خود کمک می کند تا در جهت اهداف خود در داشتن استایل مناسب تلاش کنند. آنها این کار را با انتخاب لباس هایی که با ترجیحات استایل، تیپ بدنی، بودجه و شخصیت آنها مطابقت دارد، انجام می دهند.

چرا باید برای استایلم مشاور داشته باشم؟

بارها برایتان پیش آمده که ساعتها وقتتان را برای مشاوره تلفنی با دوستانتان اختصاص داده باشید. یا با آنها به خرید رفته باشید. و یا بر اساس ذوق و احساسات لحظه ای خرید کرده باشید.

اما در نهایت با کمدی پر از لباس و احساس “چیزی برای پوشیدن نداشتن” تنها مانده اید. شاید هیچوقت احساس رضایت و اعتماد بنفس و اطمینان خاطر کافی از استایل خود را تجربه نکرده باشید.

اینبار بجای ساعتها مشاوره با افراد غیرمتخصص، یک ساعت مشاوره تلفنی با متخصصین مد و استایل افتیما را به خود هدیه دهید و تأثیر آن را در ارتقاء کیفیت تصویر و برند خود مشاهده کنید.

استایلیست مد کیست و چه کاری انجام میدهد؟

مشاور آنلاین مد و فشن یا مشاور تصویر، یک استایلیست حرفه ای است که به مشتریان کمک می کند تا یک تصویر شخصی یا حرفه ای را با سبک مد و لباس بهبود دهند.

مشاوران مد متخصصین سبک هستند که مشتریان را در انتخاب لباس و اکسسوری برای مناسبت ها و رویدادهای مختلف یاری می دهند.

مشاور مد و استایل یک مدیر خلاق است که کمد لباس و عناصر مد را متناسب با نیازهای مشتری خود طراحی می کند.

مشاور استایل برای افرادی ایده آل است که مایلند از طریق ظاهری جدید و تصویر درونی مثبت جدید به اعتماد به نفس درونی و بیرونی دست یابند.

برخلاف تصور رایج، خدمات مبتنی بر استایل شخصی و مبتنی بر کوچ استایل فقط برای افراد ثروتمند و مشهور نیست، بلکه برای زنان و مردان، زندگی روزمره، افراد متمرکز بر شغل، والدینی که در خانه هستند، فارغ ‌التحصیلان دانشگاه، عروس‌ها و نوجوانان نیز مناسب هستند.

نمای کلی خدمات مشاوره افتیما را بخوانید تا ببینید جلسات و بسته های ما چگونه می توانند برای شما مفید باشند.

تماس با مشاور

خدمات آژانس مشاوره مد و استایل افتیما

چه کسی از کوچ استایل سود می برد؟ بسیار صادقانه بگویم، کوچ استایل به هر کسی که به دنبال ایجاد تغییرات در خود است کمک می کند:

کوچ استایل چیست؟

کوچ استایل به طور کلی از ترکیبی از تکنیک ‌های سبک شخصی استفاده می‌کند تا به مشتریان کمک کند از بیرون خوب به نظر برسند و از درون هم احساس خوبی داشته باشند.

فعالیت کوچ استایل شامل تغییر ظاهر بیرونی یک فرد، در کنار تصویر درونی خود (یعنی تصویری است که از خود در ذهن خود ایجاد کرده است).

دریافت مشاوره استایل

کوچ استایل به مشتریان کمک می کند:

سبک هایی از لباس پوشیدن را کشف کنند که مناسب آنها و سبک زندگی آنها باشد.

 • “تصویر” و برند شخصی که می خواهند منتقل کنند ایجاد و توسعه دهند.
 • شخصیت، سبک فردی، شکل بدن و پالت رنگ آنها را کشف میکند.
 • تکنیک های آرایش و آرایش مو متناسب با شخصیت و استایلتان را کشف میکند.
 • فضای کمد لباس و استایل های شما را تجزیه و تحلیل میکند.
 • کمک میکند تصمیم بگیرید که کدام سبک شخصی برای شما مفید است.
 • بیاموزید که چگونه بدون زحمت برنامه ریزی کنید و استایل بسازید.

در نهایت، کوچ و مشاور استایل در جهت روشن کردن جایی که اکنون هستید در مقابل جایی که دوست دارید باشید، از نظر سبک شخصی، سطح اعتماد به نفس و درک درونی خود کار می کند.